CHARYTATYWNY KONCERT GWIAZD DISCO POLO W ŁĄCKU! WSZYSTKICH CHĘTNYCH ZAPRASZAMY PO ODBIÓR CEGIEŁEK!

W niedzielę 15 lutego w Hali Sportowej w Łącku z inicjatywy Sławomira Świerzyńskiego, lidera disco polowego zespołu Bayer Full, odbędzie się niezwykły charytatywny koncert.

Trzyletni Jaś, mieszkaniec Łącka, od urodzenia zmaga się z poważną chorobą, związaną z upośledzeniem ruchu. Chłopiec ma za sobą 15 operacji, a jego dalsze leczenie, rehabilitacje oraz protezy, które muszą być zmieniane średnio co trzy miesiące, to wydatek przekraczający możliwości finansowego rodziny.

Z inicjatywą pomocy wyszedł Sławomir Świerzyński, lider zespołu BAYER FULL, prywatnie mieszkaniec Woli Łąckiej. Z pomocą proboszcza parafii w Korzeniu ks. Bogusława Kwiatkowskiego, Wójta Gminy Łąck Zbigniewa Białeckiego, posła na Sejm RP Piotra Zgorzelskiego oraz Starosty Płockiego Mariusza Bieńka, zorganizował niecodzienne przedsięwzięcie – koncert charytatywny najpopularniejszych zespołów nurtu disco polo. Do współpracy zaprosił m.in. PIĘKNI I MŁODZI, VOYAGER, CLIVER, MIG, ANDRE, QUEST i BAYER FULL. Koncert odbędzie się 15 lutego w Hali Sportowej w Łącku, początek o godz. 17:00. Warto wspomnieć, że wszyscy artyści, którzy wezmą udział w przedsięwzięciu, zrzekli się jakichkolwiek honorariów (także zwrotu kosztu przejazdu).
Swój wkład mają także miejscowe firmy – DES-Ochrona z Gąbina będzie czuwała nad bezpieczeństwem koncertu, a OPTIS Technika Estradowa Piotra Kunikowskiego udostępni profesjonalne nagłośnienie i technikę. W organizację wydarzenia zaangażowali się pracownicy Urzędu Gminy w Łącku. Koncert będzie relacjonowany przez TV POLSAT na kanale Disco Polo Music oraz Katolickie Radio Diecezji Płockiej.

Do udziału w koncercie upoważniają cegiełki, z których dochód będzie w całości przekazany na leczenie małego Jasia.
Każdy zainteresowany może je nabyć w:
- Hali Sportowej w Łącku
- biurze poselskim Piotra Zgorzelskiego przy ul. Tumskiej 4 w Płocku
- Starostwie Powiatowym w Płocku przy ul. Bielskiej 59, I piętro, pok. 110
- Starostwie Powiatowym w Gostyninie przy ul. Dmowskiego 13
- Urzędzie Gminy w Słubicach
- Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Gąbinie
- Urzędzie Gminy w Nowym Duninowie

Dodatkową atrakcją jest szczególne błogosławieństwo udzielone dla Zakochanych w dniu 15 lutego 2015 roku o godz. 12:00 na Mszy Świętej Odpustowej Patrona Parafii Rzymskokatolickiej pw. Św. Walentego w Korzeniu. Zakochani otrzymają uroczyste poświadczenie błogosławieństwa, które będzie upoważniało do wstępu na koncert.

Patroni wydarzenia:
- UG Łąck