Kolejna edycja Plebiscytu „Z Tumskiego Wzgórza”

 

4 lutego w redakcji Tygodnika Płockiego, organizatora kolejnej już, ósmej edycji Plebiscytu „Z Tumskiego Wzgórza” zebrała się Kapituła, która zdecydowała o Nominacjach w kategoriach: „Gospodarka”, „Kultura”, „Sport”, „W regionie”. Pracami Kapituły kierował jej przewodniczący, redaktor naczelny Tygodnika Płockiego Tomasz Szatkowski, który do udziału w Kapitule zaprosił Starostę Płockiego Mariusza Bieńka. Nominacje w plebiscycie to z jednej strony o uroczyste wyróżnienie podczas Gali 40 najważniejszych Wydarzeń, z drugiej strony to możliwość konkretnego głosowania dla czytelników.

Plebiscyt „Z Tumskiego Wzgórza” nagradza inicjatorów wydarzeń, dzięki którym żyje się mieszkańcom naszego regionu lepiej i ciekawiej, dzięki którym z dumą możemy mówić o naszej Ojczyźnie w sensie lokalnym. Co roku spośród wszystkich zgłoszeń czytelników Kapituła nominuje po 10 wydarzeń w każdej z czterech kategorii, na które to wydarzenia czytelnicy za pomocą kuponów oraz SMS-ów oddają głosy.

W Kapitule zasiadają ubiegłoroczni zwycięzcy poszczególnych kategorii, osoby związane z miastem i regionem, które mają szerokie spojrzenie na problemy naszego regionu oraz wybitne osobistości z wielu dziedzin.

Rozstrzygnięcie Plebiscytu „Z Tumskiego Wzgórza” nastąpi na uroczystej Gali 24 kwietnia 2015 r. w Domu Technika w Płocku, podczas której zostaną nagrodzeni wszyscy Nominowani, a przede wszystkim zwycięzcy poszczególnych kategorii.

 

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 - 15:30

Wydział Komunikacji:
tel. +48 (24) 267-68-22
+48 (24) 267-68-18
+48 734-464-308

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.
Ok