Międzynarodowe Targi Spożywcze w Kolonii

W dniach 24 – 27 marca 2015 roku, w niemieckiej Kolonii odbędą się międzynarodowe targi pod nazwą „Anuga Food Tec”, które dotyczyć będą całościowego łańcucha produkcji w przemyśle spożywczym. 1 400 wystawców zaprezentuje najnowsze technologie, począwszy od procesu wytwarzania żywności, poprzez jej pakowanie z zachowaniem bezpieczeństwa i wartości składników, aż po nowoczesne techniki związane z marketingiem i dystrybucją. W wydarzeniu uczestniczyć będą światowi eksperci z prezentowanych dziedzin.

Dominującym zagadnieniem będzie „efektywne wykorzystanie zasobów”, z naciskiem na redukcję zużycia energii, wody oraz optymalne gospodarowanie zasobami żywności.

Targom Anuga Food Tec towarzyszyć będzie najwyższej jakości program wspierający m.in. specjalne pokazy, fora i prezentacje, które w znacznej mierze przyczynią się do uatrakcyjnienia wydarzenia.

Więcej informacji o wydarzeniu można uzyskać pod linkiem www.anugafoodtec.com