Komisja ds. Społecznych z wizytą w DPS Wyszogród i Zakrzewo

W poniedziałek, 16 stycznia odbyło się wyjazdowe spotkanie Komisji ds. Społecznych pod przewodnictwem Wicestarosty Iwony Sierockiej. Członkowie Komisji  odwiedzili dwa Domy Pomocy Społecznej, w Wyszogrodzie i Zakrzewie.   

Podczas spotkań członkowie komisji spotkali się z dyrekcją obu DPS – ów i rozmawiali m.in. o funkcjonowaniu placówek, zamierzeniach, planach i inwestycjach, możliwościach dotyczących rozwoju i dalszych kierunków działania Domów Pomocy Społecznej. Podczas wizyt dokonano wizji lokalnej budynków, a także przeprowadzono rozmowy z mieszkańcami.

Nie zabrakło rozmów o prowadzonych w placówkach terapiach zajęciowych. Terapeuci mówili o samopoczuciu psychicznym mieszkańców, spotkaniach z rodzinami, organizowanych dla mieszkańców atrakcjach i rozrywkach.

Wizyty, mające na celu bieżące monitorowanie funkcjonowania placówek i utrzymania najwyższego poziomu świadczonych usług odbywają się cyklicznie.

Z wizytą w Domu Pomocy Społecznej im. Jacka Kuronia w Wyszogrodzie i Domu Pomocy Społecznej w Zakrzewie byli : Przewodniczący Komisji Paweł Jakubowski, Wiceprzewodnicząca Komisji Magdalena Woja oraz Członkowie Komisji: Elżbieta Anna Jachimiak, Ewa Kowalak, Piotr Adam Skorupski, Paweł Tokarski.

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek w godz. 7:30 - 15:30
środa w godz. 7:30 – 17:00

Wydział Komunikacji:
tel. +48 (24) 267-68-22
+48 (24) 267-68-18
+48 734-464-308

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.
Ok