Koleżeńskie, gotowe do działania, wielkiego serca! Takie są gospodynie w powiecie płockim

Starosta Płocki Sylwester Ziemkiewicz podziękował Kołom Gospodyń Wiejskich we Włókach (gm. Bulkowo) oraz w Pilichówku (gm. Bulkowo) za wyjątkowe zaangażowanie w życie powiatu, reprezentowanie go na zewnątrz, kreatywność i aktywizację lokalnych środowisk.

Koło Gospodyń Wiejskich we Włókach wygrało nasz konkurs na rozwinięcie skrótu KGW, inne niż Koło Gospodyń Wiejskich. Przypomnijmy, że ze wszystkich nadesłanych propozycji, a było ich ponad 80, komisja konkursowa wybrała tę:

Koła Gospodyń Wiejskich WłókiK - koleżeńskie, G - gotowe do działania, W - wielkiego serca.

W czwartek, 10 listopada, Starosta Sylwester Ziemkiewicz wspólnie z Dyrektor Wydziału Rozwoju Gospodarczego i Promocji Karoliną Koper podziękowali twórczym Paniom z KGW Włóki, wręczając obiecany upominek.

Gratulacje, słowa podziękowania oraz prezent otrzymały również Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Pilichówku. Gospodynie wzięły ostatnio udział w programie telewizyjnym „Kulinarne potyczki”, w którym pokonały rywalki z Łodzi. Starosta Sylwester Ziemkiewicz podziękował Paniom za wspaniałe reprezentowanie powiatu płockiego i pogratulował zasłużonego sukcesu.

poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek w godz. 7:30 - 15:30
środa w godz. 7:30 – 17:00