Posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku

Podsumowanie akcji „Bezpieczne Wakacje”, przygotowanie jednostek OSP do działań - ratowniczo - gaśniczych oraz realizacja zadań w zakresie pozyskiwania środków zewnętrznych a także ocena stanu bezpieczeństwa weterynaryjnego były tematami przewodnimi podczas dzisiejszego posiedzenia Komisji Bezpieczeństwa i Porządku.

Obradom przewodniczył Sylwester Ziemkiewicz – Starosta Płocki.

W pracach komisji brali udział m.in.: Iwona Sierocka - Wicestarosta, Kamil Zieliński - Kierownik Biura Spraw Obronnych i Zarządzania Kryzysowego, Dorota Zakrzewska – Dyrektor Wydziału Środowiska i Rozwoju Obszarów Wiejskich, Małgorzata Struzik – Dyrektor Wydziału Edukacji Kultury i Spraw Społecznych, Krzysztof Rygier – Specjalista
w Biurze Spraw Obronnych i Zarządzania Kryzysowego, nadkom. Robert Nolbert – Zastępca Komendanta Miejskiego Policji, st. bryg. Jacek Starczewki – Zastępca Komendanta Miejskiego PSP w Płocku, Grzegorz Bieńkowski – Zastępca Dyrektora PSSE w Płocku, Marek Sankiewicz – Powiatowy Lekarz Weterynarii w Płocku, Katarzyna Linowska – Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego, dh Hilary Januszczyk – Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP RP, przedstawiciele Wojsk Obrony Terytorialnej oraz Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie.

Starosta Płocki podziękował wszystkim służbom, przedstawicielom instytucji za wkład włożony za realizację rozwoju Powiatu Płockiego, które przyczyniają się do poprawy jakości bezpieczeństwa mieszkańców naszej małej Ojczyzny.

poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek w godz. 7:30 - 15:30
środa w godz. 7:30 – 17:00