Najpiękniejszy letni ogród 2022 r. znajduje się w Pilichówku w gminie Bulkowo

Podczas Dożynek Powiatu Płockiego, jakie odbyły się w tym roku w Drobinie, rozstrzygnięto m.in. konkurs, do którego zgłoszenia przesłali mieszkańcy różnych zakątków Powiatu Płockiego. Mowa o „Najpiękniejszym letnim ogrodzie w powiecie płockim”. Po dokładnym obejrzeniu ogrodów i zsumowaniu wszystkich przyznanych punktów Komisja Konkursowa podjęła decyzję, że:

Grand Prix trafiło do Pani Olgi Skibińskiej z Pilichówka.

Wybór nie był prosty, bowiem wszystkie ogrody zgłoszone do konkursu były pięknie zadbane i ciekawie przemyślane. Oprócz Grand Prix przyznano także:

Monika Robak, Studzieniec gm. Słubice

Monika Jabłońska, Sobowo gm. Brudzeń Duży

Małgorzata Zielińska – Chrzanowska, Rogozino gm. Radzanowo

Ponadto Komisja doceniła wkład w pracę przy pielęgnacji ogrodów i postanowiła wyróżnić następujące osoby:

Emilia i Maciej Gralewscy, Kostrogaj gm. Radzanowo

Igor Pankowski, Nowe Grabie gm. Gąbin

Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie. Gratulujemy wspaniałych aranżacji ogrodów i życzymy mnóstwa pomysłów na rozwijanie pasji, jaką jest upiększanie przestrzeni wokół domów.

poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek w godz. 7:30 - 15:30
środa w godz. 7:30 – 17:00