Spotkanie przedstawicieli firmy Hyundai z władzami powiatu płockiego

- Zapoznaliśmy naszych gości z procedurami, jakie obowiązują w Starostwie Powiatowym w Płocku – powiedział po spotkaniu z wykonawcą kompleksu Olefin III Przewodniczący Rady Powiatu Płockiego Lech Dąbrowski.

Rozmowa samorządowców powiatu płockiego z przedstawicielami firmy Hyundai, do której doszło w poniedziałek 12 września rano, była merytoryczna i przebiegła w życzliwej atmosferze. Zarówno Przewodniczący Rady Powiatu Płockiego Lech Dąbrowski, jak i Starosta Płocki Sylwester Ziemkiewicz, Wicestarosta Iwona Sierocka oraz Sekretarz Powiatu Michał Twardy starali się swoim gościom wszystko rzetelnie wyjaśnić.

Firma Hyundai jest odpowiedzialna za budowę kompleksu Olefin III – największej inwestycji petrochemicznej PKN Orlen w ciągu ostatnich lat. Z racji tego, że inwestycja powstanie na terenie powiatu płockiego, władze powiatu z uwagą śledzą jej przebieg i są otwarte na wszelkie aspekty współpracy. Na wtorkowym spotkaniu samorządowcy przybliżyli swoim gościom procedury urzędowe i szczegółowo odpowiedzieli na wszystkie pytania.

poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek w godz. 7:30 - 15:30
środa w godz. 7:30 – 17:00