Obrady Kapituły Medalu „Zasłużony dla Powiatu Płockiego”

W piątek, 9 września, w siedzibie Starostwa Powiatowego w Płocku spotkali się członkowie Kapituły Medalu „Zasłużony dla Powiatu Płockiego”, by podjąć decyzję o przyznaniu tego wyróżnienia.

W spotkaniu wzięli udział:

Lech Dąbrowski – Przewodniczący Kapituły, Przewodniczący Rady Powiatu w Płocku,

Sylwester Ziemkiewicz - Starosta Płocki,

Iwona Sierocka – Wicestarosta,

Magdalena Woja – Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu,

Ewa Kowalak - Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu,

Paweł Tokarski – Sekretarz Rady Powiatu, Przewodniczący Klubu Radnych Nasza Gmina Nasz Powiat Płocki.

Michał Twardy – Sekretarz Kapituły, Sekretarz Powiatu.

Kapituła, po rozpatrzeniu wniosków, przyznała ponad 20 medali, wszystkie dotyczą zasług w rolnictwie.

Kto otrzyma medal „Zasłużony dla Powiatu Płockiego”? Tego dowiemy się podczas Dożynek Powiatu Płockiego, które odbędą się 18 września w Drobinie.

Medal „Zasłużony dla Powiatu Płockiego” to szczególne wyróżnienie i uznanie za wybitne zasługi dla rozwoju naszego regionu. Medal przyznaje się osobom i podmiotom w obszarze działalności: samorządowej, gospodarczej, społecznej oraz kulturalno – oświatowej i sportowej.

poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek w godz. 7:30 - 15:30
środa w godz. 7:30 – 17:00