Potrzeby mieszkańców – badanie społeczne

Szanowni Państwo, w związku z procesem budowy partnerstwa Subregionu Płockiego, w skład którego wchodzą trzy powiaty (Sierpecki, Gostyniński, Płocki) oraz trzy miasta: Sierpc, Gostynin, oraz miasto Płock, zachęcamy do wzięcia udziału w badaniu społecznym.

Realizowane obecnie badania, przeprowadzane są w formie ankiety on-line udostępnionej w formie linku, tak by poznać potrzeby społeczne mieszkańców regionu.

Zachęcamy do wzięcia udziału w ankiecie wszystkie osoby, które żywo zainteresowane są ogólnym rozwojem gminy i powiatu w którym mieszkają.

Państwa opinie będą wykorzystane przy planowaniu przez samorządy kierunków rozwoju. Pozwolą lepiej dostosować politykę władz samorządowych do potrzeb mieszkańców, szczególnie w zakresie usług publicznych.

LINK DO BADAŃ OGÓŁU MIESZKAŃCÓW

Ankieta jest anonimowa. Wyniki, po opracowaniu, będą przedstawione publicznie w formie zbiorczego raportu.

Projekt jest kolejną edycją Centrum Wsparcia Doradczego Plus, projektu strategicznego “Strategii na rzecz odpowiedzialnego rozwoju”.  Współpraca w ramach obszaru funkcjonalnego pozwala realizować wspólne przedsięwzięcia i starać się o środki z Unii Europejskiej.

poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek w godz. 7:30 - 15:30
środa w godz. 7:30 – 17:00