Inauguracja współpracy subregionu płocko-ciechanowskiego

„Spotkanie, które zwiastuje dobrą współpracę!” – w taki sposób Starosta Płocki Sylwester Ziemkiewicz oraz Starosta Ciechanowski Joanna Potocka - Rak podsumowali wspólne posiedzenie Zarządów Powiatów Płockiego i Ciechanowskiego, które zainaugurowało współpracę obu samorządów.

Spotkanie odbyło się we wtorek, 6 września, w siedzibie Starostwa Powiatowego w Ciechanowie. Wspólne posiedzenie Zarządów Powiatów Płockiego i Ciechanowskiego to zainicjowanie współpracy obu samorządów na płaszczyźnie społecznej, kulturalnej, gospodarczej czy inwestycyjnej.

Zależy nam na stworzeniu silnej płaszczyzny współdziałania i wymiany doświadczeń samorządów subregionu płocko – ciechanowskiego” – podkreśliły obie strony.

W spotkaniu wzięli udział: Starosta Płocki Sylwester Ziemkiewicz, Starosta Ciechanowski Joanna Potocka – Rak, Wicestarosta Płocki Iwona Sierocka, Członkowie Zarządu Powiatu Płockiego Bogdan Banaszczak, Paweł Bogiel oraz Apolinary Gruszczyński, Przewodniczący Rady Powiatu w Płocku Lech Dąbrowski, Sekretarz Powiatu Płockiego Michał Twardy, Skarbnik Powiatu Płockiego Katarzyna Leśniewska oraz Członkowie Zarządu Powiatu Ciechanowskiego i przedstawiciele Powiatu Ciechanowskiego.

poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek w godz. 7:30 - 15:30
środa w godz. 7:30 – 17:00