Obóz Szkoleniowo-Wypoczynkowy Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych dobiegł końca

Tegoroczna edycja, organizowana w Gorzewie, zgromadziła 130 druhen i druhów, których pobyt i szkolenie sfinansowano ze środków Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej, Powiatu Płockiego oraz wpłat uczestników.

Znakiem rozpoznawczym młodych adeptów pożarnictwa jest dyscyplina i wrodzona chęć niesienia bezinteresownej pomocy, czego uczestnikom pogratulował Prezes Zarządu Powiatowego ZOSP RP w Płocku, druh Hilary Januszczyk.

W dniu zakończenia pobytu młodzież spotkała się również z Przewodniczącym Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego Rady Powiatu, druhem Bogdanem Matczakiem. Przekazano podziękowania  kadrze obozu i zgrupowania w Stanicy Harcerskiej ZHP w Gorzewie, podkreślając zaangażowanie w opiekę i dbałość o bezpieczeństwo. Uczestnicy otrzymali zaświadczenia o ukończeniu kursu dla Kandydatów, Członków i Dowódców Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych.

Do zobaczenia za rok!

poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek w godz. 7:30 - 15:30