Powiatowa Olimpiada Sprawności Seniorów na Wesoło o Puchar Starosty Płockiego

W piątek, 29 lipca, odbyła się Powiatowa Olimpiada Sprawności Seniorów na Wesoło o Puchar Starosty Płockiego Sylwestra Ziemkiewicza. Zawody przebiegały na wesoło, w koleżeńskiej, życzliwej atmosferze, ale nie zabrakło też, jak na Olimpiadę przystało, ducha sportowej rywalizacji.

Olimpiada od 2018 roku integruje środowisko seniorów, emerytów, rencistów i osoby niepełnosprawne zrzeszone w kołach terenowych działających na terenie Powiatu Płockiego. 

W tym roku wydarzenie odbyło się na stadionie Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Drobinie. Imprezę oficjalnie otworzyła Przewodnicząca lokalnych struktur Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów Jadwiga Korneszczuk . 

Drużyny Seniorów miały okazję sprawdzić się w kilku dyscyplinach sportowych. Wymagały one dużej sprawności i zaangażowania. Oczywiście, jak i w poprzednich edycjach, było mnóstwo pozytywnej energii i dobrego humoru. Trzeba przyznać, że Seniorzy z niezwykłym zapałem i determinacją walczyli o jak najwyższą pozycję swojej drużyny.

Uczestników Olimpiady oklaskiwali m.in.: Wicemarszałek Sejmu RP Poseł Piotr Zgorzelski, Starosta Płocki Sylwester Ziemkiewicz, Wicestarosta Iwona Sierocka, Członkowie Zarządu Powiatu Płockiego Bogdan Banaszczak i Paweł Bogiel, Przewodniczący Rady Powiatu w Płocku Lech Dąbrowski, Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu w Płocku Magdalena Woja, Burmistrz Miasta i Gminy Drobin Krzysztof Wielec, Dyrektor Wydziału Rozwoju Gospodarczego i Promocji w Starostwie Powiatowym w Płocku Karolina Koper, Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Płocku Małgorzata Lewandowska.

 

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 - 15:30

Wydział Komunikacji:
tel. +48 (24) 267-68-22
+48 (24) 267-68-18
+48 734-464-308

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.
Ok