Posiedzenie Zarządu Powiatu w Płocku – kolejne istotne decyzje do podjęcia

We wtorek, 26 lipca br., odbyło się kolejne posiedzenie władz Powiatu Płockiego, podczas którego zostały omówione najważniejsze sprawy dotyczące funkcjonowania samorządu.

Zarząd Powiatu w Płocku, czyli: Starosta Sylwester Ziemkiewicz, Wicestarosta Iwona Sierocka oraz Członkowie Zarządu Bogdan Banaszczak, Paweł Bogiel i Apolinary Gruszczyński, spotykają się regularnie, by pochylić się nad bieżącymi sprawami, wyznaczyć kierunki działania na najbliższe tygodnie czy rozpatrzyć wnioski oraz projekty uchwał. Zarządowi zawsze towarzyszą: Przewodniczący Rady Powiatu w Płocku Lech Dąbrowski, Sekretarz Powiatu Michał Twardy, Skarbnik Powiatu Katarzyna Leśniewska oraz Dyrektorzy Wydziałów Starostwa Powiatowego w Płocku i powiatowych jednostek organizacyjnych.

Podczas ostatniego posiedzenia również było bardzo wiele spraw do omówienia.

Wicestarosta Iwona Sierocka przedłożyła wniosek Komisji do Spraw Społecznych o zabezpieczenie w budżecie na 2023 rok środków na dokończenie naprawy dachu w Domu Pomocy Społecznej im. Bł. Abp. Antoniego Juliana Nowowiejskiego w Brwilnie.

Dyrektor Wydziału Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami Leszek Majewski przedstawił m.in. wniosek firmy NEXERA dotyczący wyrażenia zgody na dysponowanie nieruchomością na cele budowy przyłącza telekomunikacyjnego w gm. Nowy Duninów. Oczywiście Zarząd Powiatu przychylił się do wniosku, który dotyczy ważnych dla mieszkańców kwestii.

Skarbnik Powiatu Katarzyna Leśniewska omówiła natomiast sprawy i uchwały finansowe.

To tylko wybrane zagadnienia, ponieważ tematów, nad którymi pochylił się Zarząd, było bardzo wiele, z wielu dziedzin działalności Powiatu.

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek w godz. 7:30 - 15:30
środa w godz. 7:30 – 17:00

Wydział Komunikacji:
tel. +48 (24) 267-68-22
+48 (24) 267-68-18
+48 734-464-308

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.
Ok