Studia MBA dla mieszkańców subregionu płockiego

Collegium Humanum - Szkoła Główna Menedżerska w Warszawie organizuje i   zaprasza na prestiżowe studia podyplomowe Executive Master of Business Administration (MBA). Zajęcia będą się odbywać w siedzibie Starostwa Powiatowego w Płocku.

Studia Executive MBA są dla każdego, komu zależy na rozwoju umiejętności kierowniczych i rewizji spojrzenia na zarządzanie firmą lub organizacją. Adresowane są zarówno do kadr kierowniczych, menedżerów, dyrektorów spółek handlowych czy członków organów zarządczych i nadzorczych spółek z udziałem Skarbu Państwa, jak i do osób, które chciałyby pracować na tego typu stanowiskach.

Program nauczania na studiach Executive MBA obejmuje zagadnienia przydatne ściśle z punktu widzenia zarządzającego przedsiębiorstwem lub organizacją, uznane przez praktyków za kluczowe. EMBA realizowane są w oparciu o liczne case studies (ang. studium przypadku), czyli analizy prawdziwych sytuacji z praktyki menedżerskiej. Daje to holistyczne, realistyczne spojrzenie w przywództwo w biznesie. Słuchacz EMBA buduje sieć kontaktów z osobami piastującymi podobne stanowiska, a po uzyskaniu dyplomu zyskuje istotną przewagę konkurencyjną na rynku pracy.

Absolwenci studiów Executive MBA otrzymują dyplom ukończenia studiów podyplomowych w j. angielskim i j. polskim oraz nabywają wykształcenie stanowiące kryterium do zasiadania w radach nadzorczych spółek z udziałem Skarbu Państwa (zgodnie z art. 19 ust.1 pkt 1 lit. c ustawy z dnia 16 grudnia 2016r. o zasadach zarządzania mieniem państwowym).

Grupa słuchaczy z subregionu płockiego rozpocznie studia  podyplomowe w Płocku 1 – 2 października 2022 roku. W tych dniach odbędzie się pierwszy z 8 zaplanowanych zjazdów sobotnio-niedzielnych. Studia trwają dwa semestry, zajęcia będą prowadzić wykładowcy z Collegium Humanum - Szkoły Głównej Menedżerskiej w Warszawie.

Zakończenie studiów – czerwiec 2023 roku. Miejsce studiów - sala konferencyjna Starostwa Powiatowego w Płocku, ul. Bielska 59.

Warunkiem rozpoczęcia studiów podyplomowych Executive MBA jest ukończenie studiów wyższych (minimum licencjackich). Zapisy trwają do końca sierpnia. Cena za całość (dwa semestry) to 9 900 zł, wpisowe 590 zł, dyplom w języku angielskim kosztuje 100 zł.

Rekrutacja i zapisy pod nr tel. 507 185 443.

poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek w godz. 7:30 - 15:30
środa w godz. 7:30 – 17:00