Nowa Pani Starosta świetnie wywiązała się ze swoich obowiązków

Przez kilka godzin powiat płocki miał dwoje Starostów. Do Sylwestra Ziemkiewicza dołączyła Pani Agnieszka Konopińska z gminy Bulkowo. Wszystko miało związek z tegorocznym Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i wyjątkową licytacją.

„Dzień w fotelu Starosty” to jedna z najchętniej licytowanych atrakcji podczas finałów WOŚP w powiecie płockim. Zwyczaj ten zapoczątkował w 2015 r. śp. Starosta Płocki Mariusz Bieniek i od tamtej pory mieszkańcy mają możliwość wzięcia udziału w tej sympatycznej aukcji.

W tym roku Starosta Sylwester Ziemkiewicz zaoferował licytację „Dnia w fotelu Starosty” aż w trzech gminach: Radzanowo, Bulkowo i Drobin. W sztabie w Bulkowie największą kwotę zaoferował Pan Michał Jankowski, który postanowił przekazać wygraną właśnie Pani Agnieszce Konopińskiej.

Nowa Pani Starosta objęła swoją funkcję w czwartek, 23 czerwca. Niemal od razu po przyjściu uczestniczyła w spotkaniu Starosty Sylwestra Ziemkiewicza z Druhami z OSP w Nowym Boryszewie, którzy przyjechali do Starostwa podziękować za współorganizację Dnia Dziecka. Pani Agnieszka wpisała się do księgi pamiątkowej OSP. Była też oczywiście możliwość wypróbowania fotela Starosty, który okazał się bardzo wygodny.

Pracę w Starostwie Powiatowym w Płocku szczegółowo przybliżyli Pani Agnieszce Konopińskiej Sekretarz Powiatu Michał Twardy oraz Dyrektor Wydziału Rozwoju Gospodarczego i Promocji Karolina Koper.

 

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 - 15:30

Wydział Komunikacji:
tel. +48 (24) 267-68-22
+48 (24) 267-68-18
+48 734-464-308

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.
Ok