Powiat Płocki ze wsparciem dla LKS Świt Staroźreby

To klub sportowy z długoletnią tradycją, jedyny w powiecie płockim, który gra w czwartej lidze.

- W uznaniu za świetne wyniki sportowe, determinację, upór i waleczność, również w pozyskiwaniu darowizn od sponsorów, z których pochodzi główne utrzymanie klubu, postanowiliśmy wesprzeć LKS Świt Staroźreby. Serdecznie gratuluję! – powiedział Starosta Płocki Sylwester Ziemkiewicz.

W poniedziałek, 20 czerwca, Starosta podpisał umowę z Wójtem Gminy Staroźreby Kamilem Groszewskim na wsparcie LKS Świt Staroźreby. Środki powiatowe będą przeznaczone na modernizację infrastruktury klubu.

W spotkaniu wzięli udział również: Wicestarosta Iwona Sierocka, Radny Powiatu Płockiego Bogdan Matczak, Skarbnik Powiatu Katarzyna Leśniewska i przedstawiciele klubu ze Staroźreb.

Gratulujemy!