Uwielbiane przez dzieci i dorosłych pikniki rodzinne to strzał w dziesiątkę!

Gdy robi się ciepło, lokalni społecznicy zapraszają mieszkańców na imprezy pod chmurką. Pikniki rodzinne to coraz popularniejsze formy spędzania wolnego czasu!

W miniony weekend pikniki odbywały się w wielu miejscach. W każdym przyciągnęły rzeszę spragnionych rozrywki i rodzinnej atmosfery ludzi.

STARE BORYSZEWO

W sobotę, 11 czerwca, odbył się tutaj długo wyczekiwany Dzień Dziecka zorganizowany przez OSP Nowe Boryszewo przy wsparciu Stowarzyszenia Wesoła Chatka.  Wydarzenie honorowym patronatem objął Starosta Płocki Sylwester Ziemkiewicz, który pogratulował inicjatorom imprezy, a dzieciom życzył dużo szczęścia i radości. Wśród przybyłych na wydarzenie był również m.in. Wicemarszałek Sejmu RP Piotr Zgorzelski.

ORSZYMOWO

Również w sobotę, 11 czerwca, Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Orszymowie zaprosiła na dziewiąty już piknik rodzinny. Przybyli mogli podziwiać rewelacyjne występy uczniów, dzieci wziąć udział w Biegu Krasnala, pomalować buźki, popuszczać ogromne bańki mydlane. Nie zabrakło również rodzinnych zawodów sportowych. Obecny na pikniku Członek Zarządu Powiatu Płockiego Apolinary Gruszczyński przekazał SP w Orszymowie voucher na SERCE NA NAKRĘTKI. Pogratulował też organizatorom, a wszystkim życzył cudownej zabawy.

DZIERZĄZNA

W sobotę, 11 czerwca, odbył się tutaj piknik zorganizowany przez OSP Dzierzązna. Na gości czekały liczne atrakcje, takie jak: zjeżdżalnie, dmuchańce, przejażdżki bryczką, parada motocykli, pokazy strażackie, potrawy z grilla, ciasta. Nie zabrakło też zabawy tanecznej. W wydarzeniu wzięła udział Wicestarosta Iwona Sierocka.

MISZEWO MUROWANE

W niedzielę, 12 czerwca, piknik rodzinny zorganizowały tutaj parafia pw. św. Anny w Miszewie Murowanym oraz DPS „Nad Jarem” w Nowym Miszewie. Na uczestników czekało wiele atrakcji, wspaniałe występy oraz niezastąpione panie z Kół Gospodyń Wiejskich ze smacznymi potrawami i ciastami. Ten dzień to także ważne wydarzenie w życiu parafii – ks. Piotr Gadomski otrzymał nominację z administratora na proboszcza parafii. W wydarzeniu wzięli udział m.in.: Wicestarosta Iwona Sierocka, Członek Zarządu Powiatu Płockiego Paweł Bogiel oraz Radny Powiatu Płockiego Paweł Jakubowski.

BLICHOWO

Również w niedzielę 12 czerwca odbył się piknik rodzinny w Blichowie. To fantastyczne wydarzenie od lat integruje lokalną społeczność. Gratulacje organizatorom, czyli wielu osobom związanym ze Szkołą Podstawową im. Armii Krajowej w Blichowie, złożył obecny na pikniku Starosta Płocki Sylwester Ziemkiewicz.

 

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 - 15:30

Wydział Komunikacji:
tel. +48 (24) 267-68-22
+48 (24) 267-68-18
+48 734-464-308

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.
Ok