Letni piknik integracyjny w Goślicach

W środę, 8 czerwca, w Zespole Szkół Specjalnych w Goślicach odbył się XIV letni piknik integracyjny pod hasłem „Ruch to zdrowie – każdy Ci to powie”. Wydarzenie honorowym patronatem objął Starosta Płocki Sylwester Ziemkiewicz.

Pomimo zmiennej pogody, piknik był bardzo udany. Mnóstwo zabaw integracyjnych przy muzyce, konkurencje sportowe, zabawy z bańkami mydlanymi, na dmuchanej zjeżdżalni i trampolinie, malowanie twarzy i wiele innych atrakcji, a na koniec grill i słodycze dla dzieci… To wszystko było udziałem uczestników imprezy.

W trakcie pikniku rozstrzygnięto również konkurs plastyczny „Ruch to zdrowie”; na uczestników czekał ponadto kiermasz prac zorganizowany przez Stowarzyszenie „Krok do Przodu”.

Gospodarzem wydarzenia była Dyrektor ZS Specjalnych w Goślicach Beata Jakubowska wspólnie z Radą Pedagogiczną i uczniami szkoły. W pikniku uczestniczyły też: Wicestarosta Iwona Sierocka, Wiceprzewodniczące Rady Powiatu w Płocku Ewa Kowalak i Magdalena Woja, Dyrektor Wydziału Edukacji, Kultury i Spraw Społecznych w Starostwie Powiatowym w Płocku Małgorzata Struzik, Dyrektor Centrum Usług Wspólnych Powiatu Płockiego Aleksandra Wachaczyk.