Letni piknik integracyjny w Goślicach

W środę, 8 czerwca, w Zespole Szkół Specjalnych w Goślicach odbył się XIV letni piknik integracyjny pod hasłem „Ruch to zdrowie – każdy Ci to powie”. Wydarzenie honorowym patronatem objął Starosta Płocki Sylwester Ziemkiewicz.

Pomimo zmiennej pogody, piknik był bardzo udany. Mnóstwo zabaw integracyjnych przy muzyce, konkurencje sportowe, zabawy z bańkami mydlanymi, na dmuchanej zjeżdżalni i trampolinie, malowanie twarzy i wiele innych atrakcji, a na koniec grill i słodycze dla dzieci… To wszystko było udziałem uczestników imprezy.

W trakcie pikniku rozstrzygnięto również konkurs plastyczny „Ruch to zdrowie”; na uczestników czekał ponadto kiermasz prac zorganizowany przez Stowarzyszenie „Krok do Przodu”.

Gospodarzem wydarzenia była Dyrektor ZS Specjalnych w Goślicach Beata Jakubowska wspólnie z Radą Pedagogiczną i uczniami szkoły. W pikniku uczestniczyły też: Wicestarosta Iwona Sierocka, Wiceprzewodniczące Rady Powiatu w Płocku Ewa Kowalak i Magdalena Woja, Dyrektor Wydziału Edukacji, Kultury i Spraw Społecznych w Starostwie Powiatowym w Płocku Małgorzata Struzik, Dyrektor Centrum Usług Wspólnych Powiatu Płockiego Aleksandra Wachaczyk.

 

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 - 15:30

Wydział Komunikacji:
tel. +48 (24) 267-68-22
+48 (24) 267-68-18
+48 734-464-308

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.
Ok