Piknik integracyjny z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego

30 maja swoje święto mają rodzice zastępczy oraz prowadzący Rodzinne Domy Dziecka. Z tej okazji Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Płocku zaprosiło na wyjątkowy piknik.

W poniedziałek, 30 maja, w Dzień Rodzicielstwa Zastępczego, w Miejskim Ogrodzie Zoologicznym w Płocku spotkali się ci, którym idea rodzicielstwa zastępczego leży bardzo na sercach.

W wydarzeniu uczestniczyli organizatorzy, czyli pracownicy PCPR w Płocku, samorządowcy, ale przede wszystkim rodziny, które – nie mając tych samych korzeni – udowadniają, że miłość, dobroć, życzliwość, wzajemny szacunek wcale nie muszą wynikać z pokrewieństwa. Rodzice zastępczy otworzyli swoje serca i znaleźli w nich miejsce dla dzieci, które tak bardzo potrzebowały bliskości, zrozumienia, wsparcia, miłości.

Samorządowcy Powiatu Płockiego, dziękując rodzinom zastępczym i prowadzącym Rodzinne Domy Dziecka za bezinteresowność i dobroć, również wzięli udział w integracyjnej zabawie. Wśród nich byli: Starosta Płocki Sylwester Ziemkiewicz, Wicestarosta Iwona Sierocka, Przewodniczący Rady Powiatu w Płocku Lech Dąbrowski, Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu w Płocku Ewa Kowalak (do niedawna Przewodnicząca Komisji d. Społecznych w Radzie Powiatu). Rolę gospodyni wydarzenia pełniła Małgorzata Lewandowska – Dyrektor PCPR w Płocku.

 

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek w godz. 7:30 - 15:30
środa w godz. 7:30 – 17:00

Wydział Komunikacji:
tel. +48 (24) 267-68-22
+48 (24) 267-68-18
+48 734-464-308

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.
Ok