Spotkanie Rady ds. Partnerstwa Gospodarczo - Społecznego

Rada spotkała się 27 maja w gmachu głównym Politechniki Warszawskiej w Płocku. Podczas spotkania  omówiono promocję wiedzy technicznej, mówiono także nt. współpracy Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku z otoczeniem gospodarczym.

W spotkaniu, które zakończyła wspólna dyskusja, uczestniczyli Sylwester Ziemkiewicz Starosta Płocki oraz Lech Dąbrowski Przewodniczący Rady Powiatu w Płocku.

Celem Rady jest promowanie i wspieranie Politechniki Warszawskiej w Płocku w wypełnianiu wiedzy edukacyjnej, naukowej i społecznej, jak również  zajmowanie stanowiska w sprawach dotyczących planów prorozwojowych dla miasta Płocka i regionu północno-zachodniego Mazowsza.

Rada ds. Partnerstwa Gospodarczo-Społecznego jest organem doradczo-opiniującym rozwój, plany strategiczne i współdziałanie z otoczeniem społeczno-gospodarczym Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku.

Do jej kompetencji należy m.in.:

-  wyrażanie opinii w sprawach współpracy Uczelni z jednostkami sektora gospodarczego, społecznego, administracji i samorządów, w tym wyznaczanie kierunków zmian oraz nowych rozwiązań systemowych;

-  wyrażanie opinii dotyczących inicjatyw sprzyjających rozwojowi Płocka i regionu północno-zachodniego Mazowsza zwłaszcza w obszarze oświaty, nauki i innowacyjnej gospodarki.

Rada może także podejmować się realizacji innych zadań wynikających z aktualnych potrzeb uczelni, miasta i regionu.

Spotkanie poprowadziła dr hab. inż. Renata Walczak, prof. uczelni, Prorektor Politechniki Warszawskiej ds. Filii w Płocku, Dziekan Wydziału Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii.

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek w godz. 7:30 - 15:30
środa w godz. 7:30 – 17:00

Wydział Komunikacji:
tel. +48 (24) 267-68-22
+48 (24) 267-68-18
+48 734-464-308

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.
Ok