Cel - silne partnerstwo i identyfikacja potrzeb!

Tydzień kończymy podsumowaniem spotkań w sprawie prac nad przystąpieniem do partnerstwa na rzecz obszaru funkcjonalnego Miasta Płocka. To ostatni moment na ustalenie zakresu terytorialnego i szansa na rozszerzenie współpracy. W wyniku dyskusji na szczeblu samorządów miasta i powiatu podjęto decyzję o możliwości objęcia wsparciem w ramach projektu Centrum Wsparcia Doradczego Plus (CWD+), wdrażanego przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej, wszystkich gmin z terenu Powiatu Płockiego. Stoimy przed szansą zbudowania szerokiej i spójnej strategii, popartej analizą potrzeb już na szczeblu lokalnym, szytej na miarę – powiedział Starosta Płocki Sylwester Ziemkiewicz.