Posiedzenie Zarządu Powiatu Płockiego

 

We wtorek, 17 maja br., odbyło się kolejne posiedzenie władz Powiatu Płockiego, podczas którego zostały omówione najważniejsze sprawy dotyczące funkcjonowania samorządu.

Zarząd Powiatu w Płocku, czyli: Starosta Sylwester Ziemkiewicz, Wicestarosta Iwona Sierocka oraz Członkowie Zarządu Bogdan BanaszczakPaweł Bogiel oraz Apolinary Gruszczyński, spotykają się regularnie, i nie zwalniają tempa, wyznaczają kierunki działania na najbliższe tygodnie, rozpatrują wnioski oraz projekty uchwał. Zarządowi towarzyszyli Przewodniczący Rady Powiatu w Płocku Lech Dąbrowski, Sekretarz Powiatu Michał Twardy, Skarbnik Powiatu Katarzyna Leśniewska oraz Dyrektorzy Wydziałów Starostwa Powiatowego w Płocku i powiatowych jednostek organizacyjnych.

Podczas ostatniego posiedzenia rozpatrywano wiele spraw.

Skarbnik Powiatu Katarzyna Leśniewska  przedstawiła uchwały i bieżące sprawy finansowe powiatu.

Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Płocku Małgorzata Bombalicka przedstawiła  „Sprawozdania Powiatowego Urzędu Pracy w Płocku z realizacji zadań w 2021 roku”

Dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Płocku Marcin Błaszczyk przedstawił projekty uchwał w sprawie drogowych planów, z których skorzystają mieszkańcy powiatu płockiego. 

To tylko wybrane zagadnienia, ponieważ tematów, nad którymi pochylił się Zarząd, było bardzo wiele, z wielu dziedzin działalności Powiatu.

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 - 15:30

Wydział Komunikacji:
tel. +48 (24) 267-68-22
+48 (24) 267-68-18
+48 734-464-308

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.
Ok