Posiedzenie Zarządu Powiatu Płockiego

We wtorek, 17 maja br., odbyło się kolejne posiedzenie władz Powiatu Płockiego, podczas którego zostały omówione najważniejsze sprawy dotyczące funkcjonowania samorządu.

Zarząd Powiatu w Płocku, czyli: Starosta Sylwester Ziemkiewicz, Wicestarosta Iwona Sierocka oraz Członkowie Zarządu Bogdan BanaszczakPaweł Bogiel oraz Apolinary Gruszczyński, spotykają się regularnie, i nie zwalniają tempa, wyznaczają kierunki działania na najbliższe tygodnie, rozpatrują wnioski oraz projekty uchwał. Zarządowi towarzyszyli Przewodniczący Rady Powiatu w Płocku Lech Dąbrowski, Sekretarz Powiatu Michał Twardy, Skarbnik Powiatu Katarzyna Leśniewska oraz Dyrektorzy Wydziałów Starostwa Powiatowego w Płocku i powiatowych jednostek organizacyjnych.

Podczas ostatniego posiedzenia rozpatrywano wiele spraw.

Skarbnik Powiatu Katarzyna Leśniewska  przedstawiła uchwały i bieżące sprawy finansowe powiatu.

Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Płocku Małgorzata Bombalicka przedstawiła  „Sprawozdania Powiatowego Urzędu Pracy w Płocku z realizacji zadań w 2021 roku”

Dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Płocku Marcin Błaszczyk przedstawił projekty uchwał w sprawie drogowych planów, z których skorzystają mieszkańcy powiatu płockiego.

To tylko wybrane zagadnienia, ponieważ tematów, nad którymi pochylił się Zarząd, było bardzo wiele, z wielu dziedzin działalności Powiatu.