Uroczysta zbiórka z okazji objęcia stanowiska zastępcy komendanta miejskiego policji w Płocku

W poniedziałek 16 maja br. w sali konferencyjnej płockiej komendy odbyła się uroczysta zbiórka. Podczas uroczystości Komendant Miejski Policji w Płocku insp. Mariusz Kryszkowski w obecności I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Płocku nadkom. Roberta Nowakowskiego, kadry kierowniczej płockiej komendy oraz zaproszonych gości, wręczył kom. Robertowi Nolbertowi rozkaz o mianowaniu na stanowisko Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Płocku. Rozkaz ten wydał Komendant Wojewódzki Policji zs. w Radomiu insp. Waldemar Wołowiec.

Obecny na uroczystości Sekretarz Powiatu Płockiego Michał Twardy złożył nowemu zastępcy gratulacje i życzenia z okazji awansu.

W spotkaniu uczestniczył także Kierownik Biura Zarządzania Kryzysowego Kami Zieliński.