OSP z powiatu płockiego z nowym sprzętem ratowniczo-gaśniczym

Trzy jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z terenu powiatu płockiego – z Goślic, Brwilna i Siecienia – zostały doposażone przez Samorząd Województwa Mazowieckiego. Wydarzenie zbiegło się z Dniem Strażaka.

Uroczyste przekazanie sprzętu odbyło się w środę, 4 maja, w płockiej delegaturze Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego. Rolę gospodarza – w imieniu Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika – pełnił Dyrektor płockiej delegatury Tomasz Kominek. Nowy sprzęt dla jednostek OSP wręczył wraz ze Starostą Płockim Sylwestrem Ziemkiewiczem – gospodarzem Ziemi Płockiej.

Druhowie z OSP w Goślicach i OSP w Brwilnie otrzymali specjalistyczne ubrania – kurtki i spodnie.

Druhowie z OSP w Siecieniu dostali prądownicę wodną oraz węże tłoczone.

Druhom serdecznie pogratulował Starosta Sylwester Ziemkiewicz, który podziękował Samorządowi Województwa Mazowieckiego za wsparcie i reagowanie na potrzeby mieszkańców powiatu płockiego.

W uroczystości ponadto wzięli udział reprezentanci obdarowanych jednostek OSP, a także m.in.: Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu w Płocku Magdalena Woja, Sekretarz Powiatu Płockiego Michał Twardy, Pełnomocnik Starosty Płockiego do spraw współpracy z Ochotniczymi Strażami Pożarnymi Krzysztof Olejnicki.

 

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 - 15:30

Wydział Komunikacji:
tel. +48 (24) 267-68-22
+48 (24) 267-68-18
+48 734-464-308

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.
Ok