Zachęcamy do wsparcia WOŚP! Do wylicytowania fantastyczne rzeczy, liczymy na Wasze wielkie serca!

Dzień w fotelu Starosty Płockiego i Wicestarosty, do dyspozycji strona w powiatowej gazecie, a może piękna rodzinna sesja zdjęciowa? To tylko niektóre atrakcje, jakie będzie można wylicytować w ramach tegorocznego Finału WOŚP. Zachęcamy wszystkich do współpracy!

Już 30 stycznia odbędzie się jubileuszowy, 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku będzie przebiegał pod hasłem „Przejrzyj na oczy”, a pieniądze zbierane będą na zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Jak co roku, Starostwo Powiatowe w Płocku, aktywnie włącza się w akcję. Wspieramy sztaby w gminach, oferujemy mnóstwo atrakcji do wylicytowania, gości i interesantów zachęcamy do wrzucenia symbolicznej złotówki do Skarbony Stacjonarnej, która już stoi w gabinecie Starosty Płockiego Sylwestra Ziemkiewicza.

Starosta obiecał, że na licytacje wystawi tak lubiany „dzień w fotelu Starosty” (z pewnością będzie kilka takich aukcji!), również Wicestarosta Iwona Sierocka zaproponowała w tym roku taką wyjątkową atrakcję. Zaoferujemy stronę w naszej powiatowej gazecie (reklama, wywiad, fotoreportaż – wszystko, czego sobie zażyczy zwycięzca licytacji), wśród tzw. fantów nie zabraknie również profesjonalnej rodzinnej sesji zdjęciowej oraz wielu, wielu innych.

Prosimy pilnie śledzić naszą stronę www.powiat-plock.pl oraz profil na Facebooku, gdzie na bieżąco będziemy podawać wszystkie szczegóły dotyczące 30. Finału WOŚP w Powiecie Płockim.

Zachęcamy też wszystkich chętnych do przekazywania rzeczy na aukcje. Mogą je Państwo przynosić do pokoju nr 422 w Starostwie Powiatowym w Płocku, dostarczymy je do sztabów gminnych.

Zapraszamy do współpracy i pomagania!

 

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 - 15:30

Wydział Komunikacji:
tel. +48 (24) 267-68-22
+48 (24) 267-68-18
+48 734-464-308

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.
Ok