Zachęcamy do wsparcia WOŚP! Do wylicytowania fantastyczne rzeczy, liczymy na Wasze wielkie serca!

Dzień w fotelu Starosty Płockiego i Wicestarosty, do dyspozycji strona w powiatowej gazecie, a może piękna rodzinna sesja zdjęciowa? To tylko niektóre atrakcje, jakie będzie można wylicytować w ramach tegorocznego Finału WOŚP. Zachęcamy wszystkich do współpracy!

Już 30 stycznia odbędzie się jubileuszowy, 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku będzie przebiegał pod hasłem „Przejrzyj na oczy”, a pieniądze zbierane będą na zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Jak co roku, Starostwo Powiatowe w Płocku, aktywnie włącza się w akcję. Wspieramy sztaby w gminach, oferujemy mnóstwo atrakcji do wylicytowania, gości i interesantów zachęcamy do wrzucenia symbolicznej złotówki do Skarbony Stacjonarnej, która już stoi w gabinecie Starosty Płockiego Sylwestra Ziemkiewicza.

Starosta obiecał, że na licytacje wystawi tak lubiany „dzień w fotelu Starosty” (z pewnością będzie kilka takich aukcji!), również Wicestarosta Iwona Sierocka zaproponowała w tym roku taką wyjątkową atrakcję. Zaoferujemy stronę w naszej powiatowej gazecie (reklama, wywiad, fotoreportaż – wszystko, czego sobie zażyczy zwycięzca licytacji), wśród tzw. fantów nie zabraknie również profesjonalnej rodzinnej sesji zdjęciowej oraz wielu, wielu innych.

Prosimy pilnie śledzić naszą stronę www.powiat-plock.pl oraz profil na Facebooku, gdzie na bieżąco będziemy podawać wszystkie szczegóły dotyczące 30. Finału WOŚP w Powiecie Płockim.

Zachęcamy też wszystkich chętnych do przekazywania rzeczy na aukcje. Mogą je Państwo przynosić do pokoju nr 422 w Starostwie Powiatowym w Płocku, dostarczymy je do sztabów gminnych.

Zapraszamy do współpracy i pomagania!