Turniej Halowej Piłki Nożnej ze zbiórką na rehabilitację zawodnika

W sobotni poranek, 20 listopada, odbył się Międzypowiatowy Turniej Halowej Piłki Nożnej, który zorganizowało Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi Legion z Płocka. Rozgrywki były połączone z akcją charytatywną.

Wiceprezes Stowarzyszenia Honorowych Dawców Krwi Legion z Płocka - Karol Krajewski, zaprosił do rywalizacji drużyny z powiatów płockiego, sierpeckiego i gostynińskiego. Ideą Stowarzyszenia Przyjaciół Gminy Radzanowo było z kolei przeprowadzenie zbiórki środków finansowych na rehabilitację Mariusza Szczepaniaka - Szczepana, zawodnika i działacza GLKS Polonia Radzanowo.

Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Starosta Płocki Sylwester Ziemkiewicz,  który wystąpił również na boisku ze swoją drużyną STAROSTA TEAM.

Absencja chorobowa spowodowała, że start w turnieju potwierdziło pięć drużyn. Po komisyjnym rozlosowaniu, zawody przeprowadzono w formule ligowej „każdy z każdym”. Zaangażowaniu i zaciętości zawodników nieprzerwanie towarzyszył wzajemny szacunek i gra fair play. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwali sędziowie - Wojciech Młotkowski i Mateusz Dobieński.

Turniej zwyciężyła drużyna STAROSTA TEAM. Miejsce II zajęła GLKS Polonia Radzanowo, miejsce III – Zjednoczeni Bulkowo, miejsce IV – Wisła Nowy Duninów, miejsce V – Delta Słupno.

Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrany został Damian Grabowski (GLKS Polonia Radzanowo), najlepszym bramkarzem - Arkadiusz Sobiecki (Starosta Team), zaś najlepszym strzelcem - Jakub Ślepowroński (Zjednoczeni Bulkowo).

Wszystkim zawodnikom, publiczności i darczyńcom organizatorzy składają serdeczne podziękowania za wspaniałą atmosferę, doping i hojność.