Władze Powiatu Płockiego z roboczą wizytą w Gminie Gąbin

W czwartek, 18 listopada, Starosta Płocki Sylwester Ziemkiewicz wspólnie z Wicestarostą Iwoną Sierocką odwiedzili Samorządowców Miasta i Gminy Gąbin.

Była to kolejna z tzw. roboczych wizyt, jakie Starosta Sylwester Ziemkiewicz wspólnie z przedstawicielami Samorządu Powiatu Płockiego, składa obecnie włodarzom gmin naszego powiatu. Podczas tych spotkań omawiane są najważniejsze potrzeby mieszkańców, plany na przyszłość każdej z gmin, wspólnie szuka się rozwiązań mających usprawnić działanie gminy.

Podczas ostatniego spotkania w Gąbinie, Starosta Sylwester Ziemkiewicz, Wicestarosta Iwona Sierocka, Burmistrz Miasta i Gminy Gąbin Krzysztof Jadczak, Przewodniczący Rady Miasta i Gminy Gąbin Edward Wilgocki rozmawiali o sprawach dotyczących Samorządu Miasta i Gminy Gąbin oraz najważniejszych potrzebach inwestycyjnych w infrastrukturę powiatową.