Posiedzenie Zarządu Powiatu w Płocku

Omówienie bieżących spraw, wyznaczenie kierunków działania na najbliższe tygodnie, rozpatrzenie wniosków i projektów uchwał. Tym wszystkim zajmuje się Zarząd Powiatu w Płocku podczas swoich stałych posiedzeń.

Ostatnie odbyło się w dn. 15 listopada 2021 r. Jak zawsze, Starosta Płocki Sylwester Ziemkiewicz, Wicestarosta Iwona Sierocka oraz pozostali Członkowie Zarządu Powiatu: Bogdan Banaszczak, Paweł Bogiel i Apolinary Gruszczyński omówili najważniejsze kwestie dla właściwego funkcjonowania powiatu.

Podczas posiedzenia Zarządowi towarzyszyli: Przewodniczący Rady Powiatu w Płocku Lech Dąbrowski, Sekretarz Powiatu Michał Twardy, Skarbnik Powiatu Katarzyna Leśniewska oraz Dyrektorzy wydziałów i powiatowych jednostek organizacyjnych, którzy omawiali ujęte w planie posiedzenia istotne zagadnienia.

Jednym z najważniejszych punktów ostatniego spotkania Zarządu było przyjęcie projektu budżetu na 2022 rok.