XI Płockie Zaduszki Strażackie

W niedzielne popołudnie, 14 listopada, w kościele św. Dominika w Płocku, odbyły się XI Płockie Zaduszki Strażackie.

Mszy św. w intencji strażaków, którzy odeszli już na wieczną wartę, przewodniczył ks. kan. Roman Bagiński – Kapelan Strażaków Powiatu Płockiego.

Poza modlitwą za dusze tych, których już nie ma na tym świecie, przybyli mogli wysłuchać koncertu Orkiestry Dętej z Gąbina.

W wydarzeniu wzięli udział m.in.: Wicestarosta Iwona Sierocka, Sekretarz Powiatu Płockiego Michał Twardy, Radny Powiatu Płockiego Waldemar Zawadzki. Nie mogło również zabraknąć Wiceprezesa Zarządu Oddziału Wojewódzkiego Związku OSP RP, Prezesa Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Płocku Hilarego Januszczyka, a także p.o. Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Płocku Jacka Starczewskiego oraz emerytowanego Komendanta Grzegorza Padzika.