Najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej pragniemy przekazać wszystkim nauczycielom, pedagogom, wychowawcom i pracownikom oświaty wyrazy głębokiego uznania i szacunku.

„Szkoła – jest jak życie,

a każdy dzień jej pracy

odbija się echem w przyszłość…”

Stefania Sempołowska

14 października to dzień szczególny w polskiej oświacie – to doskonała okazja do podziękowania Państwu za pracę, wyrozumiałość i cierpliwość.

Zawód nauczyciela to misja – wymagająca ciągłego doskonalenia się, aktywności i kreatywności. To odpowiedzialność za młode pokolenie.   

Dzięki Wam młodzież zdobywa umiejętności potrzebne w dorosłym życiu. To Wy uczycie szacunku i wrażliwości na potrzeby innych, rozwijacie zdolności i pasje, kreujecie twórcze myślenie oraz wspieracie działania młodych ludzi. Przekazujecie wzorce i ideały, motywujecie i angażujecie w projekty i zadania, które dają im radość i satysfakcję. Dzięki Wam odkrywają swoje talenty i mocne strony. 

W tym szczególnym dniu pragniemy złożyć Państwu życzenia samych dobrych dni, zadowolenia, dobrego zdrowia i szczęścia w życiu osobistym i rodzinnym. Niech ten rok szkolny obfituje w same sukcesy, śmiałe inicjatywy, radość i satysfakcję.

Z najserdeczniejszymi życzeniami i uznaniem

Samorząd Powiatu Płockiego

 

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 - 15:30

Wydział Komunikacji:
tel. +48 (24) 267-68-22
+48 (24) 267-68-18
+48 734-464-308

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.
Ok