II edycja Spływu Kajakowego dla jednostek OSP i MDP z Powiatu Płockiego

Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Płocku na czele z dh Hilarym Januszczykiem realizuje projekt pt. ”Spotkanie z wiosłem” w ramach środków finansowych pozyskanych z Województwa Mazowieckiego, w ramach którego odbył się w dniu 3 października 2021 r. spływ kajakowy po Dolinie Prawej Skrwy. Trasa liczyła 5 km od miejscowości Radotki do Ośrodka Szkoleniowego w Cierszewie gm. Brudzeń Duży.

W wydarzeniu uczestniczyli członkowie OSP i MDP z Powiatu Płockiego. Obecny był dh Jan Kołodziejski Przewodniczący Powiatowej Komisji Rewizyjnej. Uczestnicy mieli możliwość odbyć szkolenia z zakresu ratownictwa medycznego, zapoznać się z Brudzeńskim Parkiem Narodowym, a ponadto przewidziano szereg atrakcji tj. przejazdy konne bryczką, wspólne ognisko.

Serdecznie dziękujemy jednostkom OSP i MDP za udział. Do zobaczenia za rok.