Zarząd Stowarzyszenia Sołtysów Powiatu Płockiego z wizytą u Starosty Płockiego

 

W dniu 6 października 2021 roku odbyło się posiedzenie Zarządu Sołtysów Powiatu Płockiego, które miało wyjątkowy charakter. Uczestniczył w nim bowiem Sylwester Ziemkiewicz- Starosta Płocki.  Bardzo dziękuję za możliwość spotkania z Wami. To dla mnie niezwykle ważne i cenne. Już jako Wójt mocno zabiegałem o dobre relacje z sołtysami, dbałem o to żeby fundusz sołecki był wydawany zgodnie z oczekiwaniami mieszkańców i nie ukrywam, że tu rola sołtysa była ogromna, bo czasem łatwiej powiedzieć sąsiadowi czego oczekuję niż samemu wójtowi czy staroście.  Teraz też liczę na Państwa, na dobrą współpracę, na to, że będziecie pośrednikami i najlepszymi reprezentantami Waszych miejscowości. Ja deklaruję moją otwartość! Jestem do Państwa dyspozycji!- powiedział Ziemkiewicz.

Jolanta Kęsicka- Prezes Stowarzyszenia Sołtysów Powiatu Płockiego, w imieniu całego Zarządu Stowarzyszenia zapewniła o swojej gotowości, a także złożyła gratulacje i piękne kwiaty na ręce Pana Starosty. Proszę pamiętać, powiedziała, że Stowarzyszenie zawsze chętnie angażuje się w wydarzenia realizowane na terenie powiatu, służymy swoją pomocą. Będziemy wspierać Pana pracę najlepiej jak potrafimy.

W spotkaniu uczestniczył także Bogdan Banaszczak - Członek Zarządu Powiatu Płockiego, który był jednym z pomysłodawców utworzenia Stowarzyszenia Sołtysów Powiatu Płockiego. Mój ojciec przez wiele lat pełnił funkcję sołtysa, stąd wiem jak trudna, czasem niewdzięczna, ale też dająca dużą satysfakcję jest praca sołtysa. Cieszę się, że mój pomysł powołania Stowarzyszenia z dużym entuzjazmem przyjął Starosta Mariusz Bieniek, że go zrealizowaliście, że działacie i pokazujecie, że rola którą pełnicie w swoim najbliższym otoczeniu, jest bardzo ważna i nie można jej w żaden sposób umniejszać czy marginalizować. Jestem z Was dumny!- powiedział.

Stowarzyszeniu Sołtysów Powiatu Płockiego życzymy dalszych sukcesów i owocnej pracy!

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 - 15:30

Wydział Komunikacji:
tel. +48 (24) 267-68-22
+48 (24) 267-68-18
+48 734-464-308

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.
Ok