Uroczystości w Zespole Szkół im. Stanisława Staszica w Gąbinie

Dnia 01.10.2021 roku w Zespole Szkół im. Stanisława Staszica w Gąbinie odbyło się ślubowanie klas pierwszych. Uroczystość rozpoczęła się od słów, które do pierwszoklasistów skierowała Pani Jadwiga Milewska Dyrektor Szkoły: „Chociaż od pierwszego września jesteście uczniami naszej szkoły, to dopiero po złożeniu roty przysięgi staniecie się pełnoprawnymi uczniami Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Gąbinie- to znaczy świadomymi swoich praw i obowiązków”. Pani Dyrektor życzyła uczniom rozwoju talentów, zdolności oraz odpowiedzialnej postawy godnej ucznia Naszej szkoły. Pierwszoklasiści otrzymali również życzenia oraz wiele słów wsparcia od przewodniczących Samorządu Uczniowskiego. Po części uroczystej przyszedł czas na prezentację poszczególnych klas. Jako pierwsza zaprezentowała się klasa I LO wraz z wychowawcą Panią Moniką Brzezińską, następnie klasa I TI z Panią Karoliną Piotrowicz, klasa ITHG z Panią Moniką Malanowską, klasa I TKP z Panią Agatą Chyra oraz klasa Ib z wychowawcą Panem Tomaszem Obidowskim. Podczas uroczystości mogliśmy delektować się śpiewem szkolnego chóru. Cieszymy się, że to właśnie Nasza szkoła będzie miejscem, gdzie ta wspaniała młodzież będzie nabywała wiedzę, doświadczenie oraz piękne wspomnienia.

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 - 15:30

Wydział Komunikacji:
tel. +48 (24) 267-68-22
+48 (24) 267-68-18
+48 734-464-308

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.
Ok