Ślubowanie pierwszaków w Szkole Podstawowej w Rogozinie

Pierwszego dnia października w Szkole Podstawowej im. Czesława Hińca w Rogozinie miała miejsce uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych. To ważne wydarzenie przede wszystkim dla najmłodszych, ale również dla ich rodziców - powiedział Sylwester Ziemkiewicz Starosta Płocki, który odpowiedział na zaproszenie dyrektora szkoły Roberta Majewskiego.

Najważniejszym momentem był oczywiście akt pasowania, którego dokonał dyrektor szkoły Robert Majewski. Tym samym pierwszaki zostały włączone do społeczności uczniowskiej Szkoły Podstawowej w Rogozinie.

Najmłodsi otrzymali dyplomy oraz drobne upominki i słodycze. Po zakończeniu części oficjalnej uczestnicy zostali zaproszeni do klas.