Kolejny rok akademicki Płockiego Powiatowego Uniwersytetu Trzeciego Wieku przed nami

W czwartek, 23 września, w Starostwie Powiatowym w Płocku spotkali się koordynatorzy PPUTW. Głównym tematem posiedzenia było przygotowanie roku akademickiego 2021/2022 dla Słuchaczy, a także omówienie realizacji projektów, na które PPUTW pozyskał środki.

Możecie liczyć na moją otwartość i dobrą wolę. Bardzo doceniam takie inicjatywy i pracę na rzecz seniorów z powiatu płockiego- powiedział Sylwester Ziemkiewicz Starosta Płocki, który rozpoczął dzisiejsze spotkanie. - Dziękuję Panu Wiesławowi Żmudzie oraz Andrzejowi Barcińskiemu, którzy dbają o to, aby PPUTW cały czas rozwijał skrzydła i przyciągał grono nowych Słuchaczy, powiedział Starosta.

W spotkaniu uczestniczyła również Karolina Koper- Dyrektor Wydziału Rozwoju Gospodarczego i Promocji, która koordynuje pracę PPUTW ze strony Starostwa Powiatowego w Płocku.