Uroczyste ślubowanie klas pierwszych

W Zespole Szkół im. Jana Śniadeckiego odbyły się wyjątkowe uroczystości. Po  pierwsze Dzień Patrona, a także ślubowanie klas pierwszych. Uroczystość ta była wyjątkowa, gdyż ze względu na ubiegłoroczną zmianę formy nauki ze stacjonarnej na zdalną, w tym roku ślubowanie złożyli także uczniowie klas drugich.

Było to aż 234 uczniów, 132 z klas I i 102 z klas II. Uroczystość rozpoczęła Dyrektor Szkoły - Joanna Misiakowska. Przedstawiono sylwetkę Jana Śniadeckiego, powitano zaproszonych gości i przyjęto od przedstawicieli klas ślubowanie.

Świadkami ślubowania była cała społeczność szkolna oraz zaproszeni goście:  Iwona Sierocka  - Wicestarosta, złożyła życzenia wielu sukcesów młodzieży, która stała się właśnie pełnoprawnymi członkami społeczności szkolnej, Małgorzata Struzik – Dyrektor Wydziału Edukacji, Kultury i Spraw Społecznych, Elżbieta Anna Jachimiak – Radna Powiatu Płockiego oraz Artur Białecki - młodszy inspektor Komendy Miejskiej Policji w Płocku, ks. Grzegorz Przybyłek - Proboszczem Parafii pw. Św. Trójcy w Wyszogrodzie a także rodzice.

Na zakończenie, uczniowie będący już oficjalnie w gronie społeczności szkolnej, wzięli udział w otrzęsinach, przygotowanych przez opiekunów i członków Samorządu Uczniowskiego. Była to okazja by wykazać się  swoimi umiejętnościami i talentami.

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 - 15:30

Wydział Komunikacji:
tel. +48 (24) 267-68-22
+48 (24) 267-68-18
+48 734-464-308

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.
Ok