Złote gody małżeństw z gminy Brudzeń Duży

12 małżeństw z gminy Brudzeń Duży świętowało w czwartek, 1 lipca 2021 r., 50 lat wspólnego pożycia małżeńskiego. Gratulacje wszystkim wspaniałym parom złożyli m.in. Wicestarosta Iwona Sierocka oraz Przewodniczący Rady Powiatu w Płocku Lech Dąbrowski.

Uroczystość odbyła się w Urzędzie Stanu Cywilnego w Brudzeniu Dużym. Gospodarzem spotkania był Wójt Gminy Brudzeń Duży Andrzej Dwojnych, który wręczył jubilatom „Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie” – polskie cywilne odznaczenia państwowe nadawane przez Prezydenta RP.

Gratulacje i życzenia znakomitym parom złożyli także zaproszeni goście. Wśród nich byli Wicestarosta Iwona Sierocka oraz Przewodniczący Rady Powiatu w Płocku Lech Dąbrowski, którzy życzyli małżeństwom pięknej miłości na dalsze lata wspólnego życia oraz podziękowali za przykład, jaki dają innym. Przedstawiciele Samorządu Powiatu Płockiego wręczyli też jubilatom listy gratulacyjne i pamiątkowe upominki.

Wśród gości składających zacnym parom życzenia i gratulacje były również: Marlena Mazurska – Kierownik Delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Płocku oraz Agnieszka Sulkowska reprezentująca Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika.