Uwaga ! Konkurs „Mazowsze bliskie sercu” – to już XVI edycja

Temat tegorocznej XVI edycji konkursu, organizowanego przez Samorząd Województwa Mazowieckiego to

„Odpocznij na Mazowszu”.

Będzie on przeprowadzony w następujących kategoriach:

-  Odpocznij na Mazowszu – aktywnie;

- Odpocznij na Mazowszu – z pasją;

- Odpocznij na Mazowszu – z kulturą.

W konkursie mogą wziąć udział fotografowie amatorzy. Każdy z uczestników może zgłosić do konkursu jedno zdjęcie.E-maile z załączonymi plikami (skanem formularza zgłoszeniowego i zdjęciami) należy przesyłać do 16 lipca br.

Jeśli masz mniej niż 18 lat – należy dołączyć zgodę rodziców  i wypełnić wspólnie odpowiedni formularz zgłoszeniowy.

Laureaci konkursu otrzymają następujące nagrody:

I nagroda - w wysokości 2 000,00 zł - dla każdej z kategorii konkursowych;

II nagroda - w wysokości 1 500,00 zł - dla każdej z kategorii konkursowych;

III nagroda - w wysokości 1 000,00 zł - dla każdej z kategorii konkursowych;

Do trzech wyróżnień - po 800 zł każde;

Nagroda publiczności – internautów - w wysokości 1 000,00 zł.

Dodatkowo dla laureatów konkursu Samorząd Województwa Mazowieckiego wspólnie z Akademią Sztuk Pięknych w Warszawie zorganizuje weekendowe warsztaty fotograficzne. Warsztaty odbędą się we wrześniu lub październiku br. Forma organizacji warsztatów (wyjazdowe lub on-line) będzie uzależniona od sytuacji i obostrzeń związanych z pandemią Covid-19 w kraju.

Zwycięskie zdjęcia wezmą także udział w głosowaniu internautów, w trakcie którego  wybiorą oni zwycięzcę konkursu publiczności. Głosowanie odbędzie się na stronie www.facebook.com/Mazowsze.serce.Polski . Uczestnik konkursu, którego zdjęcie zdobędzie najwięcej głosów (like’ów) otrzyma nagrodę publiczności.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu znajdziecie w załącznikach poniżej