Zakończenie roku szkolnego, czyli WAKACJE!

„Lato, lato, lato czeka, razem z latem czeka rzeka, razem z rzeką czeka las, a tam ciągle nie ma nas”. Od dzisiaj lato już nie musi na Was czekać – zaczęły się wakacje!

Drogie dzieci, kochana młodzieży! Wiemy, że to był dla Was trudny rok, że lekcje wyglądały inaczej niż zawsze, że brakowało Wam koleżanek, kolegów, nauczycieli i takiego zwykłego, fajnego czasu w Waszych szkołach.

Wiemy też, że po tych wszystkich trudnych chwilach, po intensywnej nauce przyda Wam się odpoczynek, na który – tu się nic nie zmienia :) – czekacie przez cały rok.

Życzymy Wam, kochani, by wakacje były dla Was czasem wytchnienia, nabrania sił na kolejne miesiące, okazją do poznania nowych miejsc, zacieśnienia więzów z bliskimi Wam ludźmi i poznania nowych, ciekawych osób.

Korzystajcie z lata, bądźcie zdrowi, bezpieczni, szczęśliwi i radośni. A we wrześniu z uśmiechem na ustach wróćcie do szkół.

Wesołych, udanych wakacji!