Dzień Ojca

„Tata – pierwszy bohater syna.
Tata – pierwsza miłość córki”.

Wszystkim Tatom, w dniu Ich święta, składamy najserdeczniejsze życzenia – zdrowia i siły, żebyście jak najdłużej mogli być bohaterami swoich dzieci; spełnienia takich marzeń, o których nawet nie śmiecie marzyć; jak najwięcej chwil radości i wytchnienia w tym pędzącym świecie; dumy i miłości w sercu, gdy patrzycie, jak wspaniałe dzieci udało Wam się wychować.

Bądźcie dzielni, wytrwali i odważni, ale nie bójcie się uronić łzy, gdy coś Was wzruszy, rozśmieszy lub zasmuci. Jesteście wspaniali tacy, jacy jesteście. Jesteście bohaterami. Jesteście potrzebni swoim dzieciom.

Bądźcie szczęśliwi i kochani, drodzy Tatusiowie.

Wszystkiego dobrego od całego Samorządu Powiatu Płockiego.