Konkurs „Lubię spędzać czas ze swoją rodziną”. Mali artyści odebrali nagrody i dyplomy

Było to niełatwe zadanie, ale komisji konkursowej udało się porozumieć i wybrać zwycięzców konkursu plastycznego zorganizowanego z okazji Dnia Dziecka. Prace dzieci jak zwykle zachwyciły swoją oryginalnością, spontanicznością, pomysłowością i wrażliwością w podejściu do tematu.

Uroczyste podsumowanie konkursu, podczas którego zostały ogłoszone wyniki i wręczone nagrody, odbyło się w dn. 16 czerwca 2021 r.

Mali artyści (uczestnicy konkursu mieli od 4,5 roku do 10 lat) przybyli do Starostwa Powiatowego w Płocku z różnych zakątków naszego powiatu. Towarzyszyli im przejęci rodzice i opiekunowie, którzy nawet nie próbowali ukryć dumy ze swoich pociech.

Gości witały Wicestarosta Iwona Sierocka oraz Dyrektor Wydziału Rozwoju Gospodarczego i Promocji Karolina Koper, które podkreślały duże zdolności plastyczne dzieci i zachęcały do dalszego rozwijania tych i innych pasji. Podziękowały również rodzicom za motywowanie dzieci i zaangażowanie w ich rozwój.

Najwięcej emocji wzbudziło oczywiście ogłoszenie wyników konkursu.

Oto zwycięzcy:

I miejsceZuzanna Lewandowska, lat 9, Radzanowo

II miejsceZuzanna Ziemkiewicz, lat 9, Radzanowo Lasocin

III miejsceRobert Zaczek, lat 7, Wyszogród

Pozostali uczestnicy konkursu:

Julia Gawecka, lat 9, Radzanowo

Kacper Janasz, lat 8, Drobin

Karolina Oździńska, lat 10, Nakwasin

Julia Piątkowska, lat 10, Ciućkowo

Zuzanna Pranczk, lat 9, Radzanowo

Nikola Pranczk – Słomińska, lat 9, Rogozino

Nikodem Sobiecki, lat 4,5,  Łoniewo

Zarówno laureaci, jak i pozostali uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody – hulajnogi, deskorolki, sprzęt sportowy.

Po uroczystości Wicestarosta Iwona Sierocka i Dyrektor Karolina Koper zabrały dzieci na spacer po Starostwie. Młodzi mieszkańcy Powiatu Płockiego mogli np. sprawdzić, jak się siedzi w fotelu Starosty Mariusza Bieńka i… bardzo im się to spodobało!

Raz jeszcze dziękujemy i gratulujemy wszystkim uczestnikom naszego konkursu.

 

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 - 15:30

Wydział Komunikacji:
tel. +48 (24) 267-68-22
+48 (24) 267-68-18
+48 734-464-308

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.
Ok