Konkurs „Lubię spędzać czas ze swoją rodziną”. Mali artyści odebrali nagrody i dyplomy

Było to niełatwe zadanie, ale komisji konkursowej udało się porozumieć i wybrać zwycięzców konkursu plastycznego zorganizowanego z okazji Dnia Dziecka. Prace dzieci jak zwykle zachwyciły swoją oryginalnością, spontanicznością, pomysłowością i wrażliwością w podejściu do tematu.

Uroczyste podsumowanie konkursu, podczas którego zostały ogłoszone wyniki i wręczone nagrody, odbyło się w dn. 16 czerwca 2021 r.

Mali artyści (uczestnicy konkursu mieli od 4,5 roku do 10 lat) przybyli do Starostwa Powiatowego w Płocku z różnych zakątków naszego powiatu. Towarzyszyli im przejęci rodzice i opiekunowie, którzy nawet nie próbowali ukryć dumy ze swoich pociech.

Gości witały Wicestarosta Iwona Sierocka oraz Dyrektor Wydziału Rozwoju Gospodarczego i Promocji Karolina Koper, które podkreślały duże zdolności plastyczne dzieci i zachęcały do dalszego rozwijania tych i innych pasji. Podziękowały również rodzicom za motywowanie dzieci i zaangażowanie w ich rozwój.

Najwięcej emocji wzbudziło oczywiście ogłoszenie wyników konkursu.

Oto zwycięzcy:

I miejsceZuzanna Lewandowska, lat 9, Radzanowo

II miejsceZuzanna Ziemkiewicz, lat 9, Radzanowo Lasocin

III miejsceRobert Zaczek, lat 7, Wyszogród

Pozostali uczestnicy konkursu:

Julia Gawecka, lat 9, Radzanowo

Kacper Janasz, lat 8, Drobin

Karolina Oździńska, lat 10, Nakwasin

Julia Piątkowska, lat 10, Ciućkowo

Zuzanna Pranczk, lat 9, Radzanowo

Nikola Pranczk – Słomińska, lat 9, Rogozino

Nikodem Sobiecki, lat 4,5,  Łoniewo

Zarówno laureaci, jak i pozostali uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody – hulajnogi, deskorolki, sprzęt sportowy.

Po uroczystości Wicestarosta Iwona Sierocka i Dyrektor Karolina Koper zabrały dzieci na spacer po Starostwie. Młodzi mieszkańcy Powiatu Płockiego mogli np. sprawdzić, jak się siedzi w fotelu Starosty Mariusza Bieńka i… bardzo im się to spodobało!

Raz jeszcze dziękujemy i gratulujemy wszystkim uczestnikom naszego konkursu.