Plebiscyt „Z Tumskiego Wzgórza” rozstrzygnięty. Gratulujemy laureatom!

W Domu Technika w Płocku odbyła się w piątek, 11 czerwca 2021 r., 14. już Gala wieńcząca coroczny Plebiscyt Tygodnika Płockiego pod nazwą „Z Tumskiego Wzgórza”.

Wręczono Nominacje za 40 wydarzeń w 4 kategoriach, miedziorytami uhonorowano zwycięzców w każdej z kategorii, a bonami paliwowymi nagrodzono najbardziej aktywnych czytelników. Nominacjami Nadzwyczajnymi uhonorowano także – w ramach podziękowań społeczeństwa Mazowsza Płockiego za ratowanie życia i zdrowia – medyków oraz firmy i organizacje współpracujące ze środowiskiem medycznym podczas pandemii COVID-19.

Miedzioryty wykonane przez artystę ludowego spod Gąbina trafiły do nominowanych osób, które odpowiedzialne były za wydarzenia najlepiej ocenione przez czytelników TP (podczas głosowania SMS-owego i kuponowego).

Wyniki w 4 kategoriach

W kategorii „Inicjatywy Społeczne i gospodarcze” najwięcej głosów przypadło 150-leciu funkcjonowania w Płocku spółdzielni Społem PSS „Zgoda”. 

W kategorii „Kultura” zwycięsko z głosowania wyszło Wydarzenie pod nazwą: Cykl „Kultura na wynos”. Koncerty online, pokaz slajdów, podcasty, warsztaty i wystawy online” przygotowane przez Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki im. Franciszki i Stefana Themersonów

W kategorii „Sport i turystyka” zwyciężyło Wydarzenie: „Domowy WF z ORLEN Wisła Płock”

W kategorii „Na Mazowszu Płockim” triumf odniosło Wydarzenie firmowane przez Koło Gospodyń Wiejskich „Wesołe Babeczki” z Borowic pod nazwą „Ciepły posiłek dla potrzebujących od KGW „Wesołe babeczki”.

Warto podkreślić, że w tej ostatniej kategorii bardzo wysoko uplasowały się również przedsięwzięcia firmowane przez Powiat Płocki.

„Odbudowa Domu Pomocy Społecznej w Nowym Miszewie” – za którą nominowany był Starosta Płocki Mariusz Bieniek – zajęła w plebiscycie trzecie miejsce. Starosta podziękował wszystkim pracownikom DPS-u za zaangażowanie, pomoc i ogromne serca, które włożyli w odbudowę Domu.

„Praktyki zagraniczne w Szwecji dla uczniów Zespołu Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie” zajęły czwarte miejsce. Za to przedsięwzięcie nominowane były Wicestarosta Iwona Sierocka oraz Dyrektor ZS w Wyszogrodzie Joanna Misiakowska.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

 

Na podstawie „Tygodnika Płockiego”

 

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 - 15:30

Wydział Komunikacji:
tel. +48 (24) 267-68-22
+48 (24) 267-68-18
+48 734-464-308

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.