Posiedzenie Zarządu Powiatu Płockiego

W dn. 8 czerwca 2021 r. odbyło się kolejne posiedzenie Zarządu Powiatu Płockiego, któremu przewodniczy Starosta Mariusz Bieniek. Członkowie Zarządu omawiali sprawy istotne dla życia Powiatu Płockiego.

W obradach wzięli udział: Starosta Płocki Mariusz Bieniek, który jest Przewodniczącym Zarządu, Wicestarosta Iwona Sierocka i pozostali członkowie, tj. Bogdan Banaszczak, Paweł Bogiel oraz Paweł Jakubowski, a także Przewodniczący Rady Powiatu w Płocku Lech Dąbrowski, Sekretarz Powiatu Michał Twardy oraz Skarbnik Powiatu Katarzyna Leśniewska.

Jednym z ważniejszych punktów ostatniego posiedzenia była decyzja o przyznaniu środków na konkurs grantowy „Działaj Lokalnie 2021”, organizowany przez Fundację „Fundusz Lokalny Ziemi Płockiej - Młodzi Razem" we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Płocku, Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce w ramach Programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Zarząd Powiatu zdecydował o przyznaniu 100 tys. zł na tegoroczną edycję przedsięwzięcia.

Przypomnijmy, że termin składania wniosków na konkurs grantowy mija 25 czerwca.

Wszystkie szczegóły dostępne są tutaj: http://www.mlodzirazem.pl/dzialajlokalnie/