Dzień Bibliotekarza i Bibliotek powinien być obchodzony codziennie!

Takie spotkanie odbyło się po raz pierwszy, ale z pewnością nie ostatni. Bibliotekarze z terenu całego Powiatu Płockiego odpowiedzieli na zaproszenie Starosty Mariusza Bieńka i przyjechali do Starostwa, by odebrać zasłużone podziękowania za swoją pracę.

- Bardzo się cieszę, że możemy się spotkać, bo jesteście Państwo bardzo ważni dla nas i dla mieszkańców Powiatu Płockiego. Dziękujemy Wam za ogromne zaangażowanie w pracę i działalność dla lokalnych społeczności, za masę inicjatyw, kreatywnych pomysłów, przedsięwzięć, które są elementami wielu różnych ciekawych wydarzeń – zwracał się do bibliotekarzy Starosta Płocki Mariusz Bieniek.

Pracownicy miejskich i gminnych bibliotek publicznych ze wszystkich gmin Powiatu Płockiego przyjechali w czwartek, 10 czerwca, do Starostwa Powiatowego w Płocku, by odebrać podziękowania, ale również wspólnie ze Starostą i Wicestarostą Iwoną Sierocką porozmawiać o pracy bibliotek, o swoich marzeniach i oczekiwaniach. Nie ukrywali przy tym zadowolenia, że ich praca jest doceniona i zauważona.

Spotkanie zostało zorganizowane z okazji Dnia Bibliotekarza i Bibliotek. Jest on obchodzony 8 maja, ale ze względu na pandemię i obowiązujące wówczas obostrzenia nie można się było spotkać w tak licznym gronie.

- Z okazji Dnia Bibliotekarza i Bibliotek, który powinien być obchodzony przez 365 dni w roku, życzymy Państwu wielu magicznych chwil spędzonych wspólnie ze swoimi czytelnikami, radości z pracy, która tak wielu ludziom daje szczęście, entuzjazmu, samych życzliwych ludzi wokół i wszelkiej pomyślności – zwracali się do bibliotekarzy przedstawiciele władz Powiatu, wręczając adresy okolicznościowe i upominki.

 

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 - 15:30

Wydział Komunikacji:
tel. +48 (24) 267-68-22
+48 (24) 267-68-18
+48 734-464-308

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.
Ok