Konkurs dla dzieci z okazji Ich święta

„Za każdym razem,

gdy na świat przychodzi dziecko,

świat jest tworzony od nowa”. 

Jostein Gaarder         

 

Kochane dzieci – te małe, jak i te troszkę starsze – przede wszystkim dziękujemy Wam, że jesteście. Dziękujemy, że uczycie nas codziennie zachwycać się światem - tym, że biedronka ma kropki, a motyl kolorowe skrzydełka, że kwiaty pachną, a liście na drzewach są zielone. Dziękujemy, że poruszacie nasze serca, kiedy z ufnością się w nas wtulacie, że dla Was najważniejsze jest tu i teraz, że dzięki Wam jesteśmy lepszymi ludźmi.

Z okazji Dnia Dziecka życzymy Wam, kochani, abyście nigdy nie stracili tej dziecięcej ufności i umiejętności cieszenia się drobiazgami, żeby świat był dla Was zawsze przyjaznym miejscem, żeby dorośli nigdy Was nie zawiedli. Bądźcie szczęśliwi, radośni, beztroscy i osiągajcie to, co sobie wymarzycie.

My, poza życzeniami, mamy dla Was konkurs na Dzień Dziecka. Chcielibyśmy, żebyście stworzyli prace plastyczne przedstawiające to, w jaki sposób lubicie spędzać czas ze swoją rodziną.

Konkurs adresowany jest do mieszkańców powiatu płockiego w wieku do 15. roku życia. Prace można wykonać dowolną techniką - może to być np. rysunek, malarstwo, wyklejanka czy collage.

Na zgłoszenia czekamy do 8 czerwca 2021 r. Zdjęcia prac w formacie jpg należy przesyłać pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Ale - uwaga! – wcześniej prosimy o polubienie tego artykułu na Facebooku Starostwa Powiatowego w Płocku i udostępnienie go na swoim profilu.

Na zwycięzców czekają nagrody – deskorolki, hulajnogi lub rolki. Otrzymają je laureaci trzech pierwszych miejsc.

Prace zaprezentujemy na naszej stronie internetowej i na Facebooku.

Regulamin konkursu

 1. Organizator: Starostwo Powiatowe w Płocku
 2. Zasady konkursu:
 • konkurs jest adresowany do mieszkańców powiatu płockiego w wieku do 15. roku życia;
 • uczestnik konkursu wykonuje pracę plastyczną przedstawiającą to, w jaki sposób lubi spędzać czas ze swoją rodziną;
 • dowolna technika wykonania prac, np. rysunek, malarstwo, wyklejanka, collage;
 • jeden autor może przedstawić tylko jedną pracę;
 • laureaci trzech pierwszych miejsc otrzymają nagrody ufundowane przez organizatora – deskorolki, hulajnogi lub rolki.
 1. Termin i zasady nadsyłania prac:
 • zdjęcia prac w formacie jpg oraz następujące informacje: imię, nazwisko, wiek i miejscowość, w której mieszka dziecko; adres e-mail, nr telefonu kontaktowego oraz imię i nazwisko opiekuna prawnego uczestnika konkursu, należy przesyłać do 8 czerwca 2021 r. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;
 • przed przesłaniem zgłoszenia, prosimy o polubienie tego artykułu na Facebooku Starostwa Powiatowego w Płocku i udostępnienie go na swoim profilu;
 • udział w konkursie jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych uczestnika, zawartych w zgłoszeniu, dla potrzeb niezbędnych do realizacji postępowania konkursowego;
 • udział w konkursie jest bezpłatny;
 • udział w konkursie jest jednoznaczny z udzieleniem prawa do nieodpłatnego wykorzystywania zdjęć prac dla promocji konkursu w dowolnych środkach przekazu;
 • jury oceniające prace zostanie powołane przez organizatorów konkursu.

Wszelkie informacje na temat konkursu udzielane są pod numerem telefonu: 24 267 67 82.

 

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 - 15:30

Wydział Komunikacji:
tel. +48 (24) 267-68-22
+48 (24) 267-68-18
+48 734-464-308

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.
Ok