Starosta wręczył świadectwa i upominki najlepszym uczniom

Mowa o uczniach klas czwartych Zespołu Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku. W poniedziałek, 31 maja, odbyło się tam uroczyste zakończenie roku szkolnego najstarszych klas.

Rolę gospodarza wydarzenia pełnił Dyrektor Zespołu Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku Jacek Kłosiński, który otworzył uroczystość i przywitał przybyłych gości. Wśród nich był Starosta Płocki Mariusz Bieniek – Powiat Płocki jest organem prowadzącym te szkołę.

Najważniejsi byli jednak tego dnia uczniowie ostatnich klas, którzy odebrali świadectwa, pożegnali się ze szkołą i niebawem rozpoczną nowy etap życia.

Starosta Mariusz Bieniek pomógł we wręczaniu świadectw, a najlepszych uczniów uhonorował cennymi upominkami.

Za prezentowanie szkoły w konkursach i projektach, za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie nagrody Starosty Płockiego otrzymały:

1. Zuzanna Strzelczak – średnia ocen 5,25 – klasa 4 Technik weterynarii,
  2. Emilia Bombalicka – średnia ocen 4,97 – klasa 4 Technik hotelarstwa,
  3. Patrycja Kwiatkowska – średnia ocen 4,84 – klasa 4 Technik hotelarstwa,
  4. Renata Kamińska – średnia ocen 4,75 – klasa 4 Technik weterynarii.

Serdecznie gratulujemy i życzymy wielu kolejnych sukcesów!