„Zdrowie zaczyna się w głowie”

Tak nazywa się projekt, który będzie realizowany przez Starostwo Powiatowe w Płocku w ramach zadania „Edukacja zdrowotna dostosowana do różnych grup społeczeństwa dotycząca promocji zdrowia”.

W dn. 27 maja 2021 r. porozumienie w tej sprawie podpisały: Dyrektor Mazowieckiego Wojewódzkiego Ośrodka Medycyny Pracy Agnieszka Sulkowska oraz – w zastępstwie Starosty Płockiego Mariusza Bieńka – Wicestarosta Iwona Sierocka.

„Zdrowie zaczyna się w głowie” to projekt realizowany przez Mazowiecki Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy, finansowany ze środków Województwa Mazowieckiego, w ramach zadania z zakresu zdrowia publicznego dotyczącego promocji zdrowia psychicznego w 2021 r., który ma na celu:

  • Podniesienie poziomu wiedzy i świadomości mieszkańców Mazowsza na temat zdrowia psychicznego poprzez kształtowanie właściwych postaw społecznych,
  • Edukację zdrowotną i propagowanie zachowań prozdrowotnych,
  • Zwrócenie uwagi na problematykę zdrowia psychicznego człowieka, ochrony zdrowia, kształtowanie zachowań i stylów życia korzystnych dla zdrowia psychicznego, rozwijanie umiejętności radzenia sobie w sytuacjach zagrażających zdrowiu psychicznemu,
  • Rozwój kadr mających styczność z zagrożoną grupą w sposób bezpośredni i pośredni.

Projekt jest skierowany do pracowników Starostwa Powiatowego w Płocku i jednostek organizacyjnych.

 

 

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 - 15:30

Wydział Komunikacji:
tel. +48 (24) 267-68-22
+48 (24) 267-68-18
+48 734-464-308

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.
Ok