Kochamy nasze mamy i życzenia im składamy! Zamieścimy je w gazecie

Każde dziecko – małe lub to troszkę starsze – na pewno już ma gotowy scenariusz na 26 maja, kiedy to obchodzimy Dzień Matki. My proponujemy Wam coś jeszcze.

Udostępnimy Wam rozkładówkę w naszej powiatowej gazecie, gdzie z wielką przyjemnością zamieścimy Wasze życzenia dla Mam. Jeśli chcecie, możemy do zdjęć dołączyć np. rysunek bądź laurkę, ale musicie nam przesłać jej zdjęcie w formacie JPG.

Na życzenia dla Mam czekamy do 26 maja. Możecie je przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Do życzeń dołączcie Wasze imię i nazwisko oraz, w przypadku dzieci, wiek. Przysłanie życzeń jest jednoczesnym wyrażeniem zgody nadawcy na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do publikacji życzeń w gazecie powiatowej.

Gazeta z życzeniami dla Mam ukaże się w połowie czerwca. Chcemy tym samym przedłużyć święto naszych kochanych Mam!

Gazety będą dystrybuowane do wszystkich gmin Powiatu Płockiego, dostępne będą również w siedzibie Starostwa Powiatowego w Płocku.

Zapraszamy do przysyłania życzeń!

 

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 - 15:30

Wydział Komunikacji:
tel. +48 (24) 267-68-22
+48 (24) 267-68-18
+48 734-464-308

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.
Ok