Kochamy nasze mamy i życzenia im składamy! Zamieścimy je w gazecie

Każde dziecko – małe lub to troszkę starsze – na pewno już ma gotowy scenariusz na 26 maja, kiedy to obchodzimy Dzień Matki. My proponujemy Wam coś jeszcze.

Udostępnimy Wam rozkładówkę w naszej powiatowej gazecie, gdzie z wielką przyjemnością zamieścimy Wasze życzenia dla Mam. Jeśli chcecie, możemy do zdjęć dołączyć np. rysunek bądź laurkę, ale musicie nam przesłać jej zdjęcie w formacie JPG.

Na życzenia dla Mam czekamy do 26 maja. Możecie je przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Do życzeń dołączcie Wasze imię i nazwisko oraz, w przypadku dzieci, wiek. Przysłanie życzeń jest jednoczesnym wyrażeniem zgody nadawcy na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do publikacji życzeń w gazecie powiatowej.

Gazeta z życzeniami dla Mam ukaże się w połowie czerwca. Chcemy tym samym przedłużyć święto naszych kochanych Mam!

Gazety będą dystrybuowane do wszystkich gmin Powiatu Płockiego, dostępne będą również w siedzibie Starostwa Powiatowego w Płocku.

Zapraszamy do przysyłania życzeń!