Konkurs „Skarby historii i natury” dla fotografujących dzieci i młodzieży

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym dla dzieci i młodzieży pn. „Skarby historii i natury” jaki ogłosiło Stowarzyszenie Gmin Turystycznych Pojezierza Gostynińskiego.

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych oraz szkół średnich z terenu działania Stowarzyszenia Gmin Turystycznych Pojezierza Gostynińskiego (Miasta i Gminy Gąbin, oraz gmin: Łącka, Nowego Duninowa i Słubic).

Fotoreportaż powinien ukazywać piękno krajobrazu i architektury (ekosystemu wodnego i lądowego) Pojezierza Gostynińskiego. Należy zwrócić także uwagę na naturalne formy ukształtowania terenu, czyste i piękne obszary zachęcające do aktywnego spędzania czasu na łonie natury, zwierzęta w ich naturalnym środowisku oraz architekturę pojezierza. Jednym z celów konkursu jest podnoszenie wiedzy na temat obszarów cennych przyrodniczo i kulturowo oraz budowanie postaw proekologicznych.

Każdy uczestnik może zgłosić jeden fotoreportaż składający się z 3 – 6 zdjęć (format JPG, zapisane na płycie CD i wywołane w formacie 13x18), które nie zostały poddane obróbce graficznej i nie były dotąd publikowane ani nagradzane.

Szczegółowe wytyczne dotyczące konkursu oraz kartę zgłoszeniową znajdziecie na stronie: 

http://www.pojezierzegostyninskie.pl/index.php?s=news&i=630

oraz w załączniku.

Prace w formie papierowej i na nośniku elektronicznym powinny zostać dostarczone do siedziby organizatora drogą pocztową lub osobiście w nieprzekraczalnym terminie do dnia 14 maja 2021 r. wraz z kartą uczestnictwa i zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Ogłoszenie wyników odbędzie się na stronie internetowej organizatora (www.pojezierzegostyninskie.pl) 21 maja 2021 r., uroczystość wręczenia nagród zaplanowano  28 maja 2021 r.

 

Załączniki:
Pobierz plik (REGULAMIN.pdf)REGULAMIN.pdf125 kB

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 - 15:30

Wydział Komunikacji:
tel. +48 (24) 267-68-22
+48 (24) 267-68-18
+48 734-464-308

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.
Ok