Konkurs „Skarby historii i natury” dla fotografujących dzieci i młodzieży

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym dla dzieci i młodzieży pn. „Skarby historii i natury” jaki ogłosiło Stowarzyszenie Gmin Turystycznych Pojezierza Gostynińskiego.

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych oraz szkół średnich z terenu działania Stowarzyszenia Gmin Turystycznych Pojezierza Gostynińskiego (Miasta i Gminy Gąbin, oraz gmin: Łącka, Nowego Duninowa i Słubic).

Fotoreportaż powinien ukazywać piękno krajobrazu i architektury (ekosystemu wodnego i lądowego) Pojezierza Gostynińskiego. Należy zwrócić także uwagę na naturalne formy ukształtowania terenu, czyste i piękne obszary zachęcające do aktywnego spędzania czasu na łonie natury, zwierzęta w ich naturalnym środowisku oraz architekturę pojezierza. Jednym z celów konkursu jest podnoszenie wiedzy na temat obszarów cennych przyrodniczo i kulturowo oraz budowanie postaw proekologicznych.

Każdy uczestnik może zgłosić jeden fotoreportaż składający się z 3 – 6 zdjęć (format JPG, zapisane na płycie CD i wywołane w formacie 13x18), które nie zostały poddane obróbce graficznej i nie były dotąd publikowane ani nagradzane.

Szczegółowe wytyczne dotyczące konkursu oraz kartę zgłoszeniową znajdziecie na stronie:

oraz w załączniku.

Prace w formie papierowej i na nośniku elektronicznym powinny zostać dostarczone do siedziby organizatora drogą pocztową lub osobiście w nieprzekraczalnym terminie do dnia 14 maja 2021 r. wraz z kartą uczestnictwa i zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Ogłoszenie wyników odbędzie się na stronie internetowej organizatora (www.pojezierzegostyninskie.pl) 21 maja 2021 r., uroczystość wręczenia nagród zaplanowano  28 maja 2021 r.

Załączniki:
Pobierz plik (REGULAMIN.pdf)REGULAMIN.pdf125 kB